Lista produktów producenta: Befado

Polska firma z ponad 80-letnią tradycją. Od wielu lat dba o rozwój, zdrowie i wygodę małych stópek. Łączy doświadczenie i nowoczesną technologię z najnowszymi trendami wzorniczymi, produkując wysokiej jakości polskie obuwie.

Jako firma z ponad 80-letnią tradycją od wielu lat Befado dba o rozwój, zdrowie i wygodę małych stópek. Łączy doświadczenie i nowoczesną technologię z najnowszymi trendami wzorniczymi, produkując wysokiej jakości polskie obuwie. Sukces tej firmy to właśnie produkcja obuwia wysokiej jakości, z tego znają nas nasi odbiorcy zarówno w kraju jak i w Europie. Posiadają bogatą ofertę dla każdej grupy wiekowej: dzieci, młodzieży i dorosłych jak również obuwie profilaktyczno-ortopedyczne dla osób z problemami stóp.


Obuwie Befado wykonywane jest zgodnie z zaleceniami ortopedów oraz antropologów z Instytutu Przemysłu Obuwniczego w Łodzi, oddział w Krakowie, który już od lat przyznaje tej firmie certyfikat „Zdrowa stopa”. Jest on gwarancją, że produkowane przez firmę Befado obuwie zapewnia prawidłowy rozwój stóp dziecka już od pierwszych lat jego życia.


Oprócz działalności produkcyjno-handlowej firma Befado stara się w dużej mierze pomagać potrzebującym. Wspierają przedszkola, szkoły, domy dziecka, domy opieki społecznej.

Cechy produktów firmy BEFADO

Lekkość
Zastosowanie lekkich i elastycznych spodów gwarantujących swobodę poruszania się i komfort chodzenia.

Trwałość
Obuwie Befado ma wysoką jakość i trwałość, buty wykonane są z bardzo trwałych materiałów.

Oddychający materiał
Tkaniny zastosowane do produkcji obuwia umożliwiające oddychanie stóp, nowoczesna technologia sklejania gwarantuje przepuszczanie powietrza i wentylację wewnątrz obuwia.

Produkt ekologiczny
Obuwie wykonane z materiałów ekologicznych ,produkowane w zgodzie z przyrodą.

Nowoczesna technologia
Nowoczesny park maszynowy zapewniający doskonałą jakość wyrobów.

Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów